Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZBH Budapeszt na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych Beauty Forum 2017 (3-4 listopada 2017 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marcin Karaskiewicz | 2017-11-06 14:18:15
targi, kosmetyki

ZBH w Budapeszcie, w ramach realizacji działalności promocyjnej, zorganizował stoisko informacyjno - promocyjne na międzynardowych targach kosmetycznych Beauty Forum 2017, które odbyły się w dniach 3-4 listopada 2017 r. w Budapeszcie.

Targi Beauty Forum są najbardziej rozpoznawalną i cieszącą się największym zainteresowaniem imprezą targową dla branży kosmetycznej na Węgrzech.

ZBH podjął działania zmierzające do zachęcenia jak największej grupy polskich firm do wzięcia udziału w targach: możliwy był zarówno osobisty udział przedstawicieli firm na stoisku, jak i przekazanie ZBH w Budapeszcie materiałów reklamowych.

Pięć polskich podmiotów z branży kosmetycznej – Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K., Secret Soap Store Sp. z o.o., Euphora Grzegorz Wnęk Sp. j. (marka Paese), Alilla Sp. z o.o. oraz Salco au Naturel zdecydowały się na oddelegowanie na targi swoich przedstawicieli. Ponadto, swoje materiały reklamowe, celem przedstawienia ich na stoisku, przesłała firma Naturmedicin sp. z o.o. sp. k. (marka Swederm).

Podczas listopadowej edycji targów swoje produkty prezentowało 70 wystawców z branży, reprezentujących kilkaset marek, zaś imprezę odwiedziło kilka tysięcy osób, w tym dystrybutorzy, przedstawiciele sieci handlowych, właściciele salonów kosmetycznych i spa.

 

Targi są największą i najbardziej rozpoznawalną imprezą skupiającą producentów kosmetyków oraz firmy usługowe z branży. Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia, możliwość zaprezentowania swojej oferty na targach kosmetycznych w Budapeszcie jest skuteczną formą na znalezienie węgierskiego dystrybutora i rozpoczęcie wprowadzenia produktów na rynek węgierski. Szczególnie dotyczy to małych i średnich firm działających już na rynku polskim.

Ze względu na duży poziom zainteresowania ze strony węgierskich dystrybutorów, jak również dotychczasową dobrą rozpoznawalność polskich marek na Węgrzech, targi Beauty Forum powinny przynieść wymierne efekty dla polskich producentów w postaci nowych zapytań ze strony węgierskich kontrahentów.
Pliki do pobrania

DSCN1576
image | 3.43 MB
Pobierz
IMG-20171104-WA0003
image | 126.15 KB
Pobierz