Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Farmer Expo 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Kuciński | 2015-12-22 17:14:52
węgry, targi, artykuły spożywcze

W dniach 19-22 sierpnia br. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Budapeszcie uczestniczył w targach rolno-spożywczych Farmer Expo 2015.

Podczas targów na stoisku WPHI mogliśmy gościć osobiście polskie firmy reprezentujące branże spożywczą takie jak: Średzka Spółdzielnia Mleczarska „Jana”, MILKO Hurtownie Centrum Nabiału oraz La-sad Trade Sp. z o.o.. Za pomocą nadesłanych ulotek i materiałów reklamowych prezentowaliśmy także Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba, Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowo-Handlowe KANDY, Lactima Sp. z o.o., Sokołów SA, Spółdzielczą Mleczarnie SPOMLEK, SPOMASZ-Bełżyce SA, Secura B.C. Sp. z.o.o. oraz Przetwórnie Owocowo-Warzywną DWOREK Cyprian Turek.

W czasie Targów nasze stoisko odwiedził Pan Kis Milkós Zsolt – sekretarz stanu w Gabinecie Premiera odpowiedzialny za rozwój regionalny i rolnictwo. W czasie spotkania z Panem Kis Milkós Zsolt odbyła się degustacja produktów firm uczestniczących w targach a także prowadzono rozmowy na temat współpracy handlowej w Węgrami.

Polskie artykuły spożywcze cieszą się dużym uznaniem na Węgrzech ze względu na ich jakość oraz atrakcyjną cenę w związku z czym nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Popularność naszego stoiska podkreślona została także na oficjalnej stronie internetowej Targów Farmer Expo 2015 (poniżej link do strony).

http://www.farmerexpo.hu/hirek.php?24_farmerexpo__zaro_hirlevel&id=37