Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Beauty Forum 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marcin Karaskiewicz | 2015-12-15 16:46:10
beauty forum

WPHI Ambasady RP w Budapeszcie, w ramach realizacji działalności promocyjnej, zorganizował stoisko informacyjno - promocyjne na targach kosmetycznych Beauty Forum 2015, które odbyły się w dniach 7-8 listopada br., w Budapeszcie.

WPHI Ambasady RP w Budapeszcie, w ramach realizacji działalności promocyjnej, zorganizował stoisko informacyjno - promocyjne na targach kosmetycznych Beauty Forum 2015, które odbyły się w dniach 7-8 listopada br., w Budapeszcie.

Targi Beauty Forum są najbardziej rozpoznawalną i cieszącą się największym zainteresowaniem imprezą targową dla branży kosmetycznej na Węgrzech.

WPHI podjął działania zmierzające do zachęcenia jak największej grupy polskich firm do wzięcia udziału w targach: możliwy był zarówno osobisty udział przedstawicieli firm na stoisku, jak i przekazanie WPHI w Budapeszcie materiałów reklamowych. Trzy polskie podmioty z braży kosmetycznej – GLOBAL COSMED GROUP S.A., MIRACULUM S.A. oraz DERMAGLIN zdecydowały się na oddelegowanie na targi swoich przedstawicieli.

Ponadto, swoje materiały reklamowe, celem przedstawienia ich na stoisku Wydziału, przesłały firmy BELL, BLUXCOSMETICS SP. Z O.O., VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL SP. Z O.O., PPH BIM (QUIZ COSMETICS), EFEKTIMA, MOZAPHARM SP. Z O.O. (L’AZEL ACTIVE PROFESSIONAL).

Targi Beauty Forum odbywają się w Budapeszcie dwa razy do roku i niezmiennie cieszą sie dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Podczas każdej edycji, wiodące na węgierskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

Podczas listopadowej edycji targów swoje produkty prezentowało 110 wystawców z branży, reprezentujących 191 marek, zaś imprezę odwiedziło ponad 8000 osób, w tym dystrybutorzy, przedstawiciele sieci handlowych, właściciele salonów kosmetycznych i spa.

Ze względu na duży poziom zainteresowania zarówno ze strony węgierskich dystrybutorów, jak również dotychczasową dobrą rozpoznawalność polskich marek na Węgrzech, targi Beauty Forum powinny przynieść wymierne efekty dla polskich producentów w postaci nowych zapytań ze strony węgierskich kontrahentów.
Pliki do pobrania

IMG20151107113517
image | 3.2 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Pudry do włosów

W naszej ofercie znajdą Państwo pudry do włosów w wielu rodzajach. Pudry to kosmetyki nowatorskie...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert